SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 1.9 Tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '14
Lloji :
Audi A4
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
48901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 1.9 TDI (I) T'KUQE 2001 Ngjyra : Metalike Regjistrim RKS deri ne 11.08.2015. Ne gjendje shum te mir Servisimet e kryera me rregull Klimatronik Tempomat Manual
Informata rreth publikuesit
Altin
Kosovo
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »