SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA 1.7 CDTI-2005 MODEL PREMIUM
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '14
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
144,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
48903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra 1.7 CDTI 2004 (TI të kuqe), model 2005 Premium Paket, në gjendje krejtësisht të rregullt i regjistruar në tabela RKS deri më 04/10/2014.

Vetura ka këto karakteristika:

- OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74KW (101PS)
- VITI 2004 MUJI 10 SERIA 2005 MODEL - PREMIUM PAKET
- NGJYRE HIRI METALIKE
- 5 DYER
- NDËRRUESI MANUAL 5+1 SHPEJTESI
- KLIMATRONIK - FUKSIONALE
- CENTRALL
- QELESI ME TELEKOMAND
- KOMANDA NË VOLLAN
- BOARDCOMPUTER I MADHE
- ALUMIN FELLNE R/16
- AIR BAG 6 COPE
- ABS
- ESP
- RADIO CD/MP3 - FABRIKORE
- TIMON LEVIZES
- XHAMAT ELEKTRONIK
- PASQYRET ELEKTRONIKE
- DRITA TE MJEGULLES
- KARRIKAT GJYSEM LEKURE
- PSHTETËSE KRAHU
- ULËSËT MULTIFUNKSIONALE LËVIZËSE
- FRIGORIFER NË FIOKËN E BRENDSHME TË PËRPARME

Vetura posedon edhe sigurimin TPL+ (Sigurim jashtë Kosovës).

Vetura është e servisuar në mënyrë të rregullt, i sapo servisuar. Nuk jam tregëtar. Vlenë të ceket se vetura nuk është në hipotek në asnjë bankë dhe mund të përkthehet menjëherë.
Vetura është e ruajtur dhe nuk ka asnjë gërvishje si në anën e jashtme gjithashtu edhe në anën e brendshme. Vetura është kjo që shihet në foto.

Ju mirepresim!

044 173 353
049 130 730
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »