SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET AUDI A3 1.9 TDI 74KW -105 PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '14
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,600,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
48931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET AUDI A3 1.9 TDI 74KW -105 PS, 4 dyer ,klimatronic ,5 shpejtesi . Eshte ne gjendje shum te rregullt , ,rripin dhemzor e ka te ndrruar *CONTINENTAL* 80.000km ka garancion,frejte i ka te ndrruar ,servisin e uljes te kompletuar .Liber servisi ka . Ka gomat e dimrit dhe te veres . Hargjimet i ka shume te vogla. Mund te faturohet me TVSH PRESIM VETEM BLERES SERIOZ
Informata rreth publikuesit
BURIM
Prizren
049502300
PRIZREN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »