SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Grand skoter KYMCO
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '14
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
48933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MOTOR KYMCO DINK 125. RF BSH 25A A24 000 296. NGJYR TE KALTER/ VJOLLCE ME DY ULESE, VELLIMI 125 CM3.
I DOGANUAR. VJEN ME 2 HELMETA SHARK CITY DHE GIPEK
Informata rreth publikuesit
Fishnik
Gjilan
049 575 176
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »