SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi FIAT DUCATO 2.8 diesel 99
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '14
ID e produktit :
49209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi FIAT DUCATO 2.8 diesel 99 ne gjendëje të mirë teknike. Regjistrim deri në muajin 04.2015
Çmimi 1900 € i diskutushëm.
Tel 044 142 519
Informata rreth publikuesit
Shqiprim
Ferizaj
Shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »