SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Alhambra 1.9 tdi -00
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '14
Lloji :
Seat XVS1300 Custom
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
49245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Seat Alhambra * 1.9 TDI ( I ) Te Kuqe * * Klime * * Abs * * Air Bag * * 7 Ulese * * I Regjistruar Ne RKS * * Ngjyre E Hirit Metalike * * Fellne * * Kuke * * Timon Hidraulik * * Centrall * * 2 Gjamat E Pare Me Rryme * * Viti I Prodhimit 31.12.1999 Per Nje Dite 2000 * * Nderrim I Mundeshem Me : *Passat* *Golf 4-5* *Opel Corsa* *Audi* *Mercedes*
Informata rreth publikuesit
ardison
Prishtinë
049107536
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »