SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Askona 1.6 Plin dhe Benzin viti 1987
Çmimi :
€690.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '14
Lloji :
Opel Caddy
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
15,500
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
49273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura e Tipit-; Opel Askona; Asht ne gjendje te rregullt ku mund te vozitet me PLIN dhe Benzin pakurnifar problemi.
Vetures nuk i nevoitet asgje per ta rregulluar sepse ashte krejt ne gjendje te rregullt,
Ku i nevoitet vetem rregjistrimi,tabelat jan Kthyera para 2 muajsh.
Per qdo info apo naj kruk meja dhon thirr tel.044231200
Qmimi sipas marrveshjes ose naj ndrrim menaj gjip diezel
Informata rreth publikuesit
Haki
Dardanë
044231200
Kamenice(Dardane)-Koretin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »