SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio -01
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '14
Lloji :
Renault XT660X
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,997
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
49286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Klion e vitit 2001 I vetmi problem qe oo osht se nuk i hapet dera e pasme nga brenda kurse nga jasht po Ky problem mund te rregullohet te ndonje Automekanik dhe Pasqyrja nga ana e shoferit eshte e vrame ,Ka regjistrim
Informata rreth publikuesit
Musliman
Kosharë
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »