SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet motori aeon me 4 rrota me dogan
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '17
ID e produktit :
49292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motorri aeon cobra 4 rrota me dogan 180 kubik i ardhur prej gjermonis me 2 par guma i ngjyrosur para 1 viti me ngjyr special bojm ndrrim edhe me kerre .
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Gjilan
045688739
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »