SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 4 1.9 TDI (me DI te kuqe) 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
258,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
49333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 TDI (me DI te kuqe),


Posedon: Board Computer, Climatronic, navi, Fellne te aluminit, ne dyer i shkruan SPECIAL, viti i prodhimit 2002, i doganuar dhe ka 6 muaj regjistrim/sigurim, 105 PS, Turbo te madhe, mbajtse per kanaqe/gota, pjesa ne mes te karrikave mbajtse e dores (nga fabrika).

Shiqimi teknik (mirembajtja tek automekaniku) iu eshte bere rregullisht. Nuk ka kurrfar damtimi as nga ana motorike, nese jeni te interesuar mund ta shiqoni per nga afer.

Nuk bej ndrime, pres vetem bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
Besmir
Gjakovë
044322032
Gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »