SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.4 -00
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '14
Lloji :
Renault XT660X
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
49408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Clio 1.4 BENZIN
Vetura posedon:
-Klima
-Airbag
-Xhamat Elektronik
-Gomat e Dimrit -Garantoj te rreja
-Zinxhira per dimer
-ABS
-Akumulatori(Bateria) me 2 VJET GARANCION*
I servisuar: seti i rrypit dhembzor,rrypi i allternatorit,llagerat e allternatorit,ventilat e motorit,hlladnajki dhe pompa e ujit është në gjendje të rregullt.


Verejtje :regjistrimi do te skadon me daten 12.10.2014
Informata rreth publikuesit
Anes
Prizren
+37744688210
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »