SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda Rebel 125cc -97
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '14
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
49529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motorri eshte Honda Rebel 125 kubik eshte RKS regjistrimi i ka skadu eshte ne emer timin.
Eshte ne gjendje perfekte.

Mundesi ndrrimi me ndonje motorr vetem me kubikazh me te madhe.
Qmimi i diskutueshem me kesh ne dore...
Informata rreth publikuesit
Adhurim
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »