SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 1.9 TDI I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
49583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 1.9 TDI 2003 I POSA ARDHUR NE KOSOVE NGA GJERMANIA DHE I PA DOGANUAR NE GJENDJE SHUME TE MIRE

VETURA ESHTE AUTOMATIK-TIPTRONIK
LLOJI I MODELIT " PACIFIC "
Informata rreth publikuesit
ardian.galica10
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »