SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz EVO 320 CDI Avantgarde
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
2997.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
49584
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz 320 EVO CDI, 7G Tronik, prodhim 2006 model 2007
Informata rreth publikuesit
Gojart
Shtime
044171966
Nr.8, Rr. Dr. Vezir Bajrami, Shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »