SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet Captiva 2007 / 3.2 /Automatik
Çmimi :
€8,490.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '16
Lloji :
Chevrolet Captiva
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
49642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Veture familjare (7 ulese).
Ne gjendje te rregullt.
Punon me benzin dhe me gas.

Sigurimi : Deri me Gusht, 2017

049 241 190 (9:00-19:00)
+38649241190 (Viber)

Paisjet funksionale:

- Klima Automatike-elektronike
- ABS - Sistemi i frenimit
- ESP - Programi per stabilizimin e trapit
- ASR - Asistim gjate terheqjës ne 4x4
- Timoni multi-funskional elektro - hidraulik
- Tempomat dhe kontrollat e radios ne timon
- Airbag x 10 para, anash dhe mbrapa
- Park senzora pjesa e pasme
- Mbyllje qendrore me telekomande
- Uleset lekure
- Radio CD-mp3, USB dhe AUX kyqje
- Goma te reja te dimrit
- Ngjyre hiri metalike
Informata rreth publikuesit
Virtyt
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »