SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 607 -01
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '15
ID e produktit :
49651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Peugeot 607, 2.2 dizel viti 2001 me targa rksVetura ka ulëset e lëkurësHapje te dritareve në mënyrë elektronike,Ndërruesin manual 6 shpejtësiSenzor te shiut ,CD-playerKlimëËshtë në gjendje të mirë si brenda ashtu edhe jashtëPër info shtesë kontaktoni 044 363 788
Informata rreth publikuesit
Berat
Prishtinë
044 363 788
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »