SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes b clas 200-06
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor '14
Lloji :
Mercedes Golf
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
200.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Karrige me Ngrohje
ID e produktit :
49676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjendje shume te mire
Informata rreth publikuesit
Ilir
Gjakovë
044651123
Gjakov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »