SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
alfa romeo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '14
Lloji :
Alfa Romeo 147
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
49679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes alfa romeo 147 diesell 1.9 me 115ps me 4 dyer ne gjendje shum te mir regjistrimi i par ne ks,ka klima tronik 4 gjamat me pull fellne origjinal te allfas eshte lekur pa asni gerrvishje .
Informata rreth publikuesit
shqiprim
Pejë
044327743
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »