SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4, 1.9 tdi ,2003
Çmimi :
€3,750.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
232,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
49703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shese veturen golf 4, tdi di kuqe, 96 kw, 5 dyer 6 shpejtesi. i ardhur nga zvicra, pa dogane!!! vetura tjeshte eshte ne gjendje perfekte. mund te provohet dhe kontrollohet,. per cdo info te
044989392
049273723
Informata rreth publikuesit
mg
Prishtinë
044989392
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »