SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej vetura me regjistrim Rks qe nuk i perdorni gjitha lloje
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '14
Lloji :
Cadillac
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
32,655
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1995
ID e produktit :
49751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej vetura me regjistrim Rks qe nuk i PERDORNI nese kan qmim te mire dhe te ken dokumentat e rregullta dhe te kan qmimin me te mire
Ose qe jan te aksidentuara joo rand dhe me pak defektee ose Bllokume.

Vlera qe nuk kan regjistrim me denime 150 Deri 300 Euro maxxx
Vlera qe posdedojne regjistrim dhe te qlajmrume 300 400 500 600 .. Por ma te reja nvaret prej vetures 1500 euro max nese jan ma te reja i pagujm me mire jo me qmim qe shkojn me treg dhe vetem oferta serioze i marr parasysh
...............................................................................
Kontakt

Ipko viber ose call +38649 888 028 Vala 045 528 273
@Adresa per ti derguar fotot dhe qmimin numrin e tel Autovetura@hotmail.com


Dergo oferten tuaj ne viber sms apo Email per veturen qe nuk e perdorni apo keni per te shiturme naj qmim t volitshm flm per mikuptim
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »