SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Vel Satis
Çmimi :
€3,650.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '15
Lloji :
Renault
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
49854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Vel Satis viti 2003 2.0benzin ne gjendje te shkelqyer full extra, 4 goma te reja M+S, regjistrim deri ne muajin e 9...
Informata rreth publikuesit
Genc
Mitrovicë
044944333
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »