SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw polo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '14
ID e produktit :
49898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes polo 1.4 tdi,viti 2003 full options e doganuar dhe e regjistruar ne shkurt te vitit 2014 vet e kam importuar nga gjermania dhe e kam doganuar ,vetura eshte ne emer tem ka regjistrim deri me 10.02.15
per ma shume ne nr;044 330 607 ose 049 609 012
Informata rreth publikuesit
edi
Skënderaj
044 330 607
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »