SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet valaki bomag bw 219Dh-3
Çmimi :
€37,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '14
Viti :
2001
ID e produktit :
49899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Valaki është ne gjendje shum te mir pune. Shum i rujtun. Or pune ka 5000 pesha 21000 kg viti i prodhimit 2001 Nr kontaktues 044-866-308
Informata rreth publikuesit
Shpend
Ferizaj
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »