SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1997 (Regjistrim deri ne Mars 2015)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '14
Lloji :
Renault XT660X
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
Ekstra :
Alarm, CD Player, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
49906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Clio 1.9 , ne gjendje shum te mir .
Regjistrim deri ne Mars 2015
5 dyer , alarm ,ngjyr te kuqe , nuk harxhon shum .
Thirrni ne numrin : 044255227 , çmimi me marrveshje .
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Rahovec
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »