SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530d mpaket - 2003 - pa dogane
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '14
ID e produktit :
49938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw 530 d 3.0 disel , e posaardhur nga Gjermania e pa doganuar . vetura posedon
navigacion
radio + tv
dritat xenon
timon multifunksional
marsh automatik + tiptronik
Abs
cd player - 6 cd
karrige elektrike lekur me ngrohje
memorie kur vozitet nga me shum persona ( m 1 2 3 )
alarm
mbyllje qendrore
pasqyra elektrike
xhama elektrik
child locks - mbi 20 km / h mbyllen dyert automatik
rregullues klime
cruise control
sensor parkingu
perde automatik per xhama etj...

kontakt viber +38649293374
Informata rreth publikuesit
Ergyn
Prishtinë
049293374
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »