SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz g class
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '14
Lloji :
Mercedes Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
285,425
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1981
Ekstra :
CD Player, Karrige me Ngrohje, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
49942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes benz G class viti 1981 ne gjendje te rregullt i regjistruar eshte gati per gjdo lloj prove mund te kontaktoni edhe ne viber +38649414496 lus qe vetem te interesuarit te kontaktojn
Informata rreth publikuesit
Fisnik
peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »