SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent shitet Nissan Murano 3.5 V6 auto-tirptronik i sapo rexhistruar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '14
Lloji :
Nissan Golf
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
75,000
Motori (kubik) :
3500.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
49954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme , brenda extra enterier , lekure me ngjyre te zezë,75000 milje te kaluara me liber , gomat e reja , rexhistrim edhe nje vit
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
044117859
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »