SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 S-line Fabrikisht Full Full Ekstra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '14
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
49999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A6 S-line 3.0TDI V6 me full opcione
shiber solar,vebasto me nxe me ftof pa u dhez kerri klimatronic 2 zonale karikat s-line te gjitha levizjen me rrym dhe me nxemje masken s-line xenon big xenon te gjitha serviset e krym edhe te menjaqit goma te rreja 1 vit regjistrim per informata ma te hollsishme kontakto
Informata rreth publikuesit
ymyt_emini_11
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »