SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vetura: Opel Vectra B viti 98, në gjendje të rregullt pa doganë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '14
Lloji :
Opel VMAX
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1998
ID e produktit :
50024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura: Opel Vectra B viti 98, në gjendje të rregullt pa doganë
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »