SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opell astra 1.6 b 2002
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '14
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
50055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen de baj ndrim me corsa 1.7 d krejt ne gjendje te mir eshte rregj . i skadon me 04.11.2014
Informata rreth publikuesit
berat_pz
prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »