SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover Freelander 2.0 Td4
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '14
Lloji :
Land Rover Caddy
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
50056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes makinen Land Rover Freelander 2.0 Td4 16V cat S.W. Sport, motori i BMV-së, Diesel, ngjyrë e zezë metalike me 5 dyer, viti i prodhimit 2001. I Regjistruar për një vit në RKS, karrikat nga lekura, xhamat elektronik, mbyllje qendrore, bordkompjuter, klimë, ABS, ESP, AIRBAG, 4x4, Fellne, Radio me kasetë dhe 6 CD, 2 qelesa origjinal, komanda në timon, kuken për terheqje, me liber të servisit me të gjitha serviset e kryera me rregull dhe kilometra të garantuara. Makina mundë të provohet dhe mundë të kontrollohet kudo, te cili do automekanik që bleresit e interesuar deshirojn ta dërgojnë.
Makina ka pamjen e xhipit kurse hargjimet ekonomike të një makine të vogel, 6 deri 7 litra në rrugë të gjata, kurse 7,5 deri në 8 litra në rrugë lokale. Unë jam pronari i dytë i makines.

Çmimi: 7500 €.

Për me shumë informata:
Mob.Tel.: 044/049 563 988.
Informata rreth publikuesit
Sadri
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »