SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
47,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
50075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel astra eshte ne gjendje shum te mir eshte bler nga vet pronari 00km ne vitin 2012..
sediljet gjysme lekur
full servis histori
gjamat elektrike
fellne alumini 19'
freni i dores automatik(foto)
dritat fiken ndizen automatikisht
fshireset e gjamave automatik
tempomat ne timon
gjamat mbrapa fabrikisht te ereta
board kompjuter
klimatronik
tinmon multifunksional
Hargjimet :6.5/100km qytet
4.5/100km rug te hapur (autoban)
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prizren
044640292
prizren nr:044640292 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »