SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X5 2002 3.0D Ndrrim Ne Vetur Mat vogel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '14
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
50114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw X5 2002 3.0D Klimatronik ABS Xhamat Ne Pulla Fellne Etj
1 Vjet Regjistrim
Ndrrim Me Naj Vetur Ma Tvogel

044/785803
049/888008
Informata rreth publikuesit
Gjeneral
Hamburg, Germany
Hamburg, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »