SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 Tdi,2005 Rks
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
50214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 5 1.9 Tdi Rks me prejardhje nga gjermania me senzor te parkingut,ne gjendje shum te mir.Regjistrimi sapo i ka kaluar cmini
Informata rreth publikuesit
andreasfischer014
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »