SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 318
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '14
Lloji :
BMW 3 Series
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
50232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw E46 318 1999
Informata rreth publikuesit
florim.haziri
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »