SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 GTD Turbo Diesel
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
ID e produktit :
50376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Urgjent Golf 2 GTD Turbo Diesel.Ne gjendje shume te mire teknike. I dores se Pare. Servisi eshte kryer ,jane nderruar Filtrat komplet(Naft,Vaj,Ajer etj.). Eshte nderruar Rripi dhembezore,Pompa e Ujit dhe Rripi i Alternatorit,2 Molleza,Gumica komplet ne Uren e pare, frejt komplet. Akulumatori eshte i ri. Eshte i regjistruar deri ne Muajin e 6-te. Fellnet e Aluminit,Central,Shiber,Spoilera me fara te mjegulles perpara dhe mbrapa ,krejt Origjinale,dhe Kuke per terheqje. Te interesuarit le te Lajmrohen ne : 044238799. Cmimi:1850 euro.
Informata rreth publikuesit
Adhurim
Prishtinë
044238799
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »