SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault 19
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '15
Lloji :
Renault
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.72
Viti :
1991
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks
ID e produktit :
50377
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I servisuar rregullisht
Goma te dimrit
Ne gjendje shume te mire teknike
Regjistrim deri ne shkurrt 2016
Kontakt .044 277232
Informata rreth publikuesit
Driton
Deçan
Deçan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »