SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Furgon 03
Çmimi :
€1,990.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '14
Lloji :
Ford Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
50409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Furogon , diezel , viti i prodhimit 2003 . i sapoardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt teknike .
Informata rreth publikuesit
Liridon
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »