SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 535 D
Çmimi :
€10,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '14
Lloji :
BMW 5 Series
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,900
Motori (kubik) :
535.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
50593
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 535 D - 272 Ps -viti 2004 ngjyra e kalter e mbyllet ka Xenon bi xenon fellne -19 inch M paket
Eshte ne gjendje shume te mire , -servisi i rregullut i eshte kryer para 1 muaji dhe ka regjistrim edhe -10 muaj gjithashtu ka perde mbrapa dhe anash gjamave dhe timonin e ka top te modelit te ri .
Informata rreth publikuesit
albatrit.m
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »