SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E270 2002
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '14
ID e produktit :
50596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes E270 Elegance ne gjendje te mire i ka te gjitha serviset e kryera viti i prodhimit ne fund te 2002 modeli 2003 , vetura ka :

===ESP
===Airbag
===ABS
===Lekur
===Komanda ne timon
===Klim
===Tempomat
===Fellne me goma veres
===Navigation System
===Automatik-Tiptronik
===Shiber
===Senzora shiut
===Senzora Parkingut
===Nxemje ne karriga

etj etj ...

Per me shum info : fisi_peja02@hotmail.com 049188766 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisi
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »