SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 1.6 tdi BlueMotion DSG -12
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
50691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touran 1.6 tdi DSG e sapo ardhur nga jasht dhe
është në gjendje perfekte!
Vetura është e pa doganuar me homologim të paguar.

Disa nga karakteristikat e veturës :

DSG, ABS, Air Condition (klimë),
Airbag, Navigation (GPS),
Antispin, CD-radio-aux,
Xhamat elektronik (të zi origjinal),
Opsioni Start & Stop,
Pasqyret me rrymë,
Tempomat, Ekran-touch, Alarm,
Alumin fellne, Timon multifunksional,
Sensor shiu, Sensor të dritave,
Sensor përpara-mbrapa dhe anash,
Park assist (2funksione të vetparkimit),
Ulëset me nxemje, etj....

Tel. 049 430 408
Informata rreth publikuesit
Edon
Prishtinë
049 430 408
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »