SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz C 320 diesel CDI 4Matic
Çmimi :
€13,900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '14
Lloji :
Mercedes Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
50701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti 2008 model I 2009
Te kaluar 190000

E posa ardhur nga Zvicrra

Përshkrimi i veturës:
E paisur me të gjitha senzoret,
Panoramio, 4 matik, gps me monitor të fabrikuar, tiptronik{automatik}, ulëset prej lëkure, ndriqim rreth dyrve, komanda në timon, Monitor per DVD, Muzike, GPS etj.

Vetura është Në gjendje perfekte,
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Shtime
044706640
Shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »