SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT - Daewoo kalos 2003
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '14
Lloji :
Daewoo Kalos
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
121,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
50708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
URGJENT - Daewoo kalos 2003 , 1.4 benzin , ABS , klime AC , regjistrimi i skadon me 12.11.2014 . Nuk ka nevoje per asnje investim ... per me shume if: 044 355 666 dhe 049 355 666
Informata rreth publikuesit
Ermir
Prishtinë
044355666
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »