SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen VW TOURAN 2,0TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
50969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen VW TOURAN 2.0TDI 100KW 136PS me 170.000KLM te garantuara me liber servisi.
Vetura posedon:
klim tronik,
magazin me 6CD,
timoni eshte me lekur,
ka 7ulese dhe eshte i doganuar.
Te interesuarit le te kontaktojne ne kete nr: 049/140-160(viber) dhe 045/66-16-31
Qmimi sipas marrveshjes
Informata rreth publikuesit
jmarigona
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »