SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen VW Golf 2 Diesel 1.6
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
390,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1991
ID e produktit :
51009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 Diesel 1.6
Viti i prodhimit 1991
Regjistrimi i pare ne KS 2004
Regjistrim deri ne mars 2014
Gomat e veres dhe te dimrit
4L / 100KM - shpenzime minimale.
Informata rreth publikuesit
Bardhyl
Besianë
049873001
Podujeve [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »