SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 3 1.9 TDI GTD
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1993
Ekstra :
CD Player, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Spoiler
ID e produktit :
51019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE
POSEDON FELLNE 15
NDERRUESIN E SHPEJTSIVE TE GOLF 4
KARRIKAT E GOLF 4
ME NI FJAL TIP TOP PER MERAKLI
Informata rreth publikuesit
besi
Prishtinë
045678200
PRISHTINE [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »