SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a6 quatro
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
51113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a6 quatro shum i ruajtur i ardhur nga zvicra per me shum kontaktoni

044 330 480
044 331 610
Informata rreth publikuesit
ilir_345
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »