SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW F11 528
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '14
ID e produktit :
51115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW F11 528i

viti i prodhimit 04.05.2011


KM 128'000

Vetura nuk eshte e doganuar, vetura gjendet ne Zvicerr
kontakti: +4178 843 16 38,
li_ca_rock@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »