SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET VETURA RENAULT SCENIC III DIESEL 1.5L DCI 110 EXSEPTION GPS TOM TOM VITI 11/2010
Çmimi :
€7,750.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '14
Lloji :
Renault Electric Scooter - EC03
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
149,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
51160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA RENAULT SCENIC III DIESEL 1.5L DCI 110 EXSEPTION GPS TOM TOM VITI 11/2010 KLM.150.000 ME LIBER SERVISIT KLIM.AUTO BIZONE ,6 AIRBAGA,DRITAT AUTOMATIKE,XHAMAT AUTOMATIKE,TEMPOMAT,PASQYRET ELEKTRIKE,ABS,ESP,TIMONIN ME MULTI FUNKSION, VETURA GJINDET NE FRANCE MBASE POROSIS MUNDEMI TA BIME NE KOSOVE I SERVISUM ME GJITHA SERVISET E BERA NE RENAULT FRANCE ME 6 SHPEJTESI ,NGJYRA KAFE METALIKE GJUME E KERKUAR BEJME TRASPORTIN E GJITHA VETURAVE GJITHA MARKAT NGA EUROPA PER NE KOSOVE PER ME SHUME INFORMATA MUNDENI TE NA KONTAKTONI NE TEL TANE TEL.KS...+377.44596062 TEL.FR....0033658803853 QMIMI: 7750€ ME MARRVESHJE PLUS TRASPORTI
Informata rreth publikuesit
Enver
Prishtinë
0033658803853
france [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »