SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
7 Automjete per mallra transportuese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '14
ID e produktit :
51170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Automjetet sipas listes:
* 3 Citroen Berlingo: - 1360 cm3 Benzine, - viti 2002, - ne gjendje te rregullte pune, - pa regjistrim dhe te çregjistruara me kohe - nuk jane ne hipoteke,
* 2 Mercedes Sprinter 208 D: - 2299 cm3 Dizel, - viti 1996, - ne gjendje te rregullt pune (njeri defekt ne motor), - pa regjistrim dhe te çregjistruar me kohe - nuk jane ne hipoteke,
* 1 Fiat Dukato 18Q 2.8 D: - 2800 cm3 Dizel, - viti 2000, - ne gjendje te rregullt pune, - pa regjistrim i çregjistruara me kohe - nuk eshte ne hipoteke,
* 1 Citroen Jumper 2.5 D: - 2446 cm3 Dizel, - viti 1998, - ne gjendje te rregullt pune, - pa regjistrim i çregjistruara me kohe - nuk eshte ne hipoteke,
Informata rreth publikuesit
BUCAJ
Fushë Kosovë
049 771 094
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »